Melktap Wilp


Elke dag van de week kan iedereen van 08.00 uur tot ’s avonds 21.00 uur terecht bij Melktap Wilp voor heerlijke verse melk, verse eitjes, heel veel streekproducten en extra in de zomermaanden heerlijk boeren roomijs of tap je er zelf je boeren-softijsje .

De Melktap, een soort grote koelkast die de verse melk koelt tot 4 graden, staat in het Melkhuisje voor de koeienstal. Het werkt heel gemakkelijk: 1 liter melk kost 1 euro. Je zorgt dat je gepast geld bij je hebt en een schone fles. Of je koopt een solide (herbruikbare) glazen fles bij Melktap Wilp. Je werpt het geld erin, opent het deurtje en je houdt de fles onder de tap.

Als je op de startknop drukt begint de melk te stromen. Is er een liter melk getapt dan stopt de melkstroom automatisch. De melktap reinigt de uitgifte-unit na elke tapbeurt. Heel hygiënisch dus. 

Openingstijden

  • In de zomermaanden geopend tot 22.00 uur.

Locatie