Zeldzaam Mooi Markt Worpplantsoen in Deventer
12 juliGeniet in ontspannen sfeer met muziek van een markt met zeldzaam mooie producten van lokale en regionale kunstenaars, ontwerpers en creatieve ondernemers. Alle producten zijn handgemaakt, zelfontworpen of in kleine oplages (lokaal) geproduceerd.
Een fijne sfeer met muziek van de Muziekkoepel Nering Bögel Worpplantsoen. Lekker picknicken in het park met lekkere, pure en (h)eerlijke producten van de ruim 10 bijzondere foodtrucks en/of foodkramen. Én een bezoekje aan de Zeldzaam Mooi Markt, een bijzondere markt met zeldzaam mooie producten van lokale en regionale kunstenaars, ontwerpers en creatieve ondernemers. Alle producten zijn handgemaakt, zelfontworpen of in kleine oplages (lokaal) geproduceerd. Daarnaast worden er ook ambachtelijke (biologische) lekkernijen verkocht. Met meer dan 100 verschillende deelnemers is er voor ieder wat wils. Van handgemaakte en zelfontworpen sieraden, kunst, (woon)accessoires, tot tassen, kleding, ambachtelijke lekkernijen en nog heel veel meer.
Op de Zeldzaam Mooi Markt vermaken de kinderen zich met activiteiten zoals megazeepbellen blazen door Frans van de Kamp, een springkussen, demonstraties, kinderworkshops en kinderschmink.
Juist de niet alledaagse dingen maken deze markt zo bijzonder.
Contact
Openingstijden
- Zondag 12 juli 2026 11.00 - 18.00 uur