Rondleiding ruïne De Nijenbeek

24 en 25 oktober

Bezoek Slot Nijenbeek, een indrukwekkende ruïne in een verstild IJssellandschap! Hier wordt ruim 750 jaar historie voelbaar. Per keer kunnen er 12 personen onder begeleiding naar binnen en vol=vol. Aanmelden is noodzakelijk.

 Je kunt een kijkje nemen in de cel waar de Hertog van Gelre in 1364 zijn bloedeigen broer gevangen hield maar je zult ook de gevolgen van de beschietingen in de tweede wereldoorlog kunnen zien. Het is alsof de tijd bevroren is in de restanten van dit middeleeuwse slot.

Om zoveel mogelijk mensen in de gelegenheid te stellen de kasteelruïne te bezoeken zijn er per opengestelde dag vier rondleidingen. 

Let op! Reservering vooraf noodzakelijk. De rondleidingen zijn gratis, een donatie is altijd welkom. 

Openingstijden

  • Zaterdag 24 oktober 2026 10.00 - 14.30 uur
  • Zondag 25 oktober 2026 10.00 - 14.30 uur

Locatie

Kaartelementen overslaan